Profesjonalne biuro rachunkowe Znany Księgowy.

0
712

Historia naszego biura rachunkowego jest odległa. Jesteśmy na branży usług księgowych kilkanaście lat jednak nie poprzestaliśmy na obsłudze przedsiębiorców wyłącznie z naszego miasta. Obecnie mamy współpracujące biura rozliczeniowe w całej Polsce. Pomagamy większej liczbie przedsiębiorców. Zespół naszego biura rachunkowego tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w dziedzinie podatków, rachunkowości i prawa pracy. Nie musisz się obawiać wizyt w us czy zusie, dzięki odpowiednim pełnomocnictwom posiadamy możliwość załatwienia wielu spraw za ciebie. Jakość oferowanych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Portal tworzy zespół ludzi, który dba o wysoki poziom własnych kwalifikacji, tak abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie państwa pytania oraz aktywnie wspierać w państwa przedsięwzięciach. Nasi fachowcy z zakresu prawa i księgowości przedstawią państwu swój punkt widzenia w oparciu o twój model biznesowy. Bezwzględnie przestrzegamy zasady tajemnicy służbowej. Biuro podatkowe Znany Księgowy dokłada wielu starań w zakresie usług księgowych tak, by przedsiębiorca był jak najmniej zaangażowany w kwestie obsługi rachunkowej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne poruszanie się w stale zmieniających się przepisach podatkowych. Najważniejszy jest dla nas klient. Zadzwoń lub napisz do naszej firmy.

Nasze biuro rachunkowe oferuje następujące usługi księgowe

Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgowe w atrakcyjnej cenie – sprawdź https://znany-ksiegowy.pl . Posiadamy nowoczesne oprogramowanie, spełniające wymogi ustawy o rachunkowości. Dla naszych klientów opracowaliśmy szeroki wachlarz usług księgowych i rachunkowych. Nasza oferta handlowa obejmuje: obsługa księgowa, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, prowadzenie rozliczeń z zakresie ryczałtu; prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów oraz usług, opracowanie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia, sporządzanie miesięcznych i corocznych deklaracji podatkowych. Ponadto oferujemy opiekę prawną naszym klientom. Zapewniamy profesjonalne i sumienne wykonywanie powierzonych nam zadań. Oferujemy jedne z najlepszych cen usług rachunkowych przy równoczesnym wysokim ich poziomie. Zapraszamy państwa do wykonania pierwszego kroku czyli do kontaktu z naszą firmą. Kolejne kroki będziemy robić wspólnie oraz wspomagać cię w prowadzeniu twojej firmy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.